Тел: (048)766-91-02 | Email: vodhoz@ukr.net

До 1 жовтня залишилося два тижня


Нагадуємо, що до 1 жовтня 2019 року триває збір робіт для участі в у міжнародному бассейновому конкурсі «Барви Дністра».

Метою цього конкурсу є презентація кращих практик раціонального користування природними ресурсами басейну Дністра, демонстрація його природної краси та ландшафтного різноманіття.

Особливістю конкурсу є те, що він відображає співпрацю між Україною та сусідньою Молдовою заради збереження Дністра, та наглядно демонструє одну із фундаментальних вимог Європейського союзу до водної політики – дотримання басейнового принципу в управлінні водними ресурсами.

Фокус конкурсу – міжнародне співробітництво та участь територіальних громад у вирішенні екологічних питань.

Девіз 2019 року: «Скажемо НІ пластику у Дністрі».

Потенційні учасники конкурсу: діти з 5 років, учні шкіл, студенти та викладачі загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних та вищих навчальних закладів усіх форм власності, водокористувачі басейну Дністра на території Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької, Вінницької, Одеської областей, а також Республіки Молдова (включно з Придністров’ям).

Номінації Конкурсу:

  • «Малюнок»;
    • «Фоторобота»;
    • «Відеофільм, слайд-шоу»;
    • «Захід з оздоровлення водних ресурсів»;
    • «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».

Згідно з Положенням приймається не більше 2-х робіт від кожного учасника Конкурсу. Роботи надсилати за адресою: Дністровське басейнове управління водних ресурсів, вул. Академіка Сахарова, 23 а, м. Івано-Франківськ, 76014 до 1 жовтня, роботи що надійдуть після 1 жовтня журі не розглядає.

Учасники з Одеської області можуть надавати роботи за адресою: Басейнове управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю, кабінет 305(Олена Яровенко), вул. Лип Івана та Юрія, 13, м.Одеса, 65078.

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Хмаринка позначок