Тел: (048)766-91-02 | Email: vodhoz@ukr.net

День Південного Бугу


21 травня 2016 року відбулося відзначення Дня Південного Бугу. Це свято було започатковано у 2009 році Басейновою радою річки Південний Буг в рамках впровадження басейнового принципу управління водними ресурсами, який діє у країнах Європейського Союзу. Традиційно, водогосподарники, державні і громадські організації, природолюби відзначають цей день проведенням просвітницьких і практичних заходів. Не винятком став і поточний рік.

Басейн річки Південний Буг розташований на території шести адміністративних районів Одеської області: Кодимського, Балтського, Савранського, Любашівського, Ананьївського та Миколаївського.

До дня Південного Бугу на території цих районів працівниками підвідомчих управлінь Одеського облводресурсів були проведені наступні заходи.

Кодимський район

Було проведено упорядкування та розчистку  Івашківського ставка № 3 та русла річки Бритавка в селі Івашків, силами Івашківської сільської ради та ТОВ “Івашківське”. Стаття присвячена даним заходам в газеті буде надрукована 28.05.2016 року.

41

23

Балтський район

Прибрано від засмічення 2,1км прибережних захисних смуг. Проведено облаштування прилеглих територій біля джерел та громадських колодязів.

В Гольмянській школі 1-Ш ступенів та в Балтському інтернаті №2 проведено бесіди на тему: «Врятуй свою річечку».

Опубліковано 2 статті в районних газетах до «Дня Південного Бугу».

12

Савранський район

Було встановлено 2 водоохоронних знаки на р.Південний Буг разом з органами місцевого самоврядування: в районі “Нового Пляжу” на мосту через р. Південний Буг на границі з Гайворонським районом Кіровоградської області.

Також було організовано  прибирання разом із школярами Савранської ЗОШ прибережної захисної смуги річки Південний Буг.

Стаття присвячена даним заходам в газеті буде надрукована в газеті “Сільські новини”. На даний момент вийшла невелика стаття присвячена святкування Дня південного Бугу.

1 2

Любашівський район

Під час зустрічі з орендарями та рибаками на Арчепитівському ставку проведена роз’яснювальна бесіда.

Був проведений відкритий урок у Любашівській школі-гімназії №2, присвяченій святкуванню Дня Південного Бугу.

12

Рисунок1Рисунок2

Ананьївський район

Впорядковано  0,5 км прибережної захисної смуги та 1 джерело в басейні річки  Південний Буг (на території Жеребківської сільської ради.

25.05.2016 планується  проведення  конкурсу  малюнків природоохоронного (водоохоронного) спрямування  в Ананьївському районному будинку дитячої творчості, відзначення кращих робіт.

123

Миколаївський район

Було проведено інформаційну нараду щодо доцільного використання, відтворення, збереження і захисту водних ресурсів.

Проведено розчистку, прибирання прибережних захисних смуг на річці Чичиклія.

Проведено розчистку джерела біля р. Чичиклія в с. Миколаївка.

12

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031