Відділ басейнової взаємодії та міжнародних відносин

Основні завдання:
– Організація роботи по здійсненню зовнішніх зв’язків БУВРу з водогосподарськими організаціями Республіки Молдова, Румунії та міжнародними організаціями і фондами у відповідності до укладених міжурядових Угод або інших нормативно-правових актів з питань водного господарства на прикордонних водах.
– Забезпечення розробки, разом з іншими структурними підрозділами БУВР та залученими експертами інших організацій, концептуальних напрямів подальшого розвитку співробітництва з сусідніми державами та міжнародними організаціями і фондами з питань водного господарства на прикордонних водах.
– Участь у підготовці контрактів до підписання із зарубіжними партнерами, що стосуються інвестицій та різних видів допомоги; разом з іншими структурними підрозділами БУВРу – забезпечення раціонального використання цих коштів та матеріально-технічних ресурсів.
– Участь у підготовці та проведення нарад Уповноважених Урядів та їх заступників з питань співробітництва на прикордонних водах з Республікою Молдова та Румунією.
– Сприяння у підготовці та реалізації інвестиційних проектів з питань водного господарства із залученням зарубіжних партнерів.
– Участь в роботі міжнародних семінарів, конференцій, зустрічей експертів з питань протипаводкового захисту, інтегрованого управління, екобезпеки в басейнах річок Дунай, Дністер, річок Причорномор’я та їх приток.
– Організація роботи з засобами масової інформації та громадськістю області стосовно питань, що віднесені до компетенції БУВР.

Відділ постійно взаємодіє з Державним агентством водних ресурсів України та усіма структурними підрозділами БУВР, а  також співпрацює з підрозділами інших обласних установ і організацій, причетних до виконання міжурядових Угод з питань водного господарства на прикордонних водах, із прикордонними органами з представництвом МЗС України в м.Одесі, управліннями і відділами облдержадміністрації, що займаються питаннями транскордонного співробітництва та технічної допомоги.

Склад відділу:

– начальник відділу;
– заступник начальника відділу;
– провідний інженер – 2 чол. ;

– інженер І-ї категорії – 3 чол.
Начальник відділу -Пуцята Галина Дмитрівна


Телефон: (048) 764-59-25
e-mail: bas_world_odbuvr@ukr.net