Тел: (048)766-91-02 | Email: vodhoz@ukr.net

Відділ експлуатації водогосподарських систем

Відділ експлуатації водогосподарських систем у якості структурного підрозділу Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та Нижнього Дунаю, створений з метою проведення технічної політики з питань поточного та капітального ремонту меліоративних систем, споруд, виробничих та адміністративних будівель, підготовки меліоративних систем до поливного сезону, виконання ремонтно- доглядових робіт, координації діяльності водогосподарських організацій при виконанні цих робіт, введення нових передових технологічних процесів, спрямованих на покращення якості будівельних і ремонтних робіт.

Діяльність відділу направлена на:
– Здійснення контролю за виконанням ремонтних робіт на меліоративних системах і спорудах Одеської області, виробничих та адміністративних будівлях, технічне обслуговуванням меліоративних систем та виконання ремонтно- оглядових робіт.
– Розробку планів і проектно-вишукувальних робіт під об’єкти капітального та поточного ремонту меліоративних систем, що експлуатуються.
– Проведення робіт з паспортизації меліоративних систем, які знаходяться на балансі БУВРу, а також внутрішньогосподарської мережі.
– Участь в складанні заходів з підготовки до поливного сезону, здійснення контролю за їх виконанням.
– Підготовку і проведення технічного навчання спеціалістів підрозділів БУВР з питань своєї компетенції.
– Забезпечення БУВР та його підрозділів нормативною і технічною документацією у межах компетентності відділу.
– Облік у сфері ремонтних робіт міжгосподарської мережі, виконання оглядових робіт, по заходам з підготовки управлінь водного господарства до роботи в осінньо-зимовий період.
– Розробка планів та контроль за виконанням протипаводкових робіт.
– Забезпечення матеріалів щодо проведення тендерних закупівель робіт та товарів.
Відділ експлуатації водогосподарських об’єктів в межах питань своєї компетенції, взаємодіє зі всіма відділами БУВРу та його структурними підрозділами.

Начальник відділу – Боднар Вікторія Володимирівна

IMG_4989(1)