Тел: (048)766-91-02 | Email: vodhoz@ukr.net

Водогосподарники Одещини зібрались в Кілії


03 жовтня 2018 року на базі Кілійського міжрайонного управління водного господарства відбувся семінар-нарада з питань готовності водогосподарських організацій Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю до осінньо-зимового періоду, ходу ремонтно-доглядових робіт, дотримання техніки безпеки та промсанітарії, підготовки водогосподарсько-меліоративного комплексу до поливного сезону 2019 року. На нараді були присутні головні інженери, начальники відділів та служб експлуатації водогосподарських систем, інженери з охорони праці та техніки безпеки управлінь водного господарства.

З вимогами та питаннями щодо покращення роботи підвідомчих організацій в осінньо-зимовий період до учасників семінару звернулися заступники начальника Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю Кічук Іван Дмитрович та Кишенко Володимир Віталійович.

Начальник відділу експлуатації водогосподарських систем  Боднар Вікторія Володимирівна виступила з доповіддю «Оперативна звітність підвідомчих організацій з питань готовності до осінньо-зимового періоду, хід ремонтно-доглядових робіт та підготовка до поливного сезону 2019 року».

Про завдання до підвідомчих організацій в умовах роботи в зимовий період, дотримання техніки безпеки та охорони праці  доповів провідний інженер з охорони праці Садовський Юрій Євгенович.

Головні інженери та інженери з охорони праці та техніки безпеки підвідомчих організацій про готовність до осінньо-зимового періоду, хід ремонтного періоду та заходи щодо дотримання техніки безпеки при роботі на водогосподарських об’єктах.

Під час огляду промбази Кілійського міжрайонного управління водного господарства особлива увага приділялася техніці безпеки та промсанітарії.

З вимогами щодо глибокої консервації згідно наказу Держводагентства України від 24.07.2017 №276 «Про затвердження Положення про консервацію та розконсервацію меліоративних систем та окремих об’єктів інженерної інфраструктури» виступив заступник начальника Кічук Іван Дмитрович.

За підсумками  наради-семінару прийнято відповідне протокольне рішення з визначенням строків виконання, яке знаходиться на постійному контролі.

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31