Тел: (048)766-91-02 | Email: vodhoz@ukr.net

Вирішення питань транскордонного співробітництва


Саме те було метою зустрічі Робочої групи з управління водними ресурсами річки Дунай та річок Причорномор’я, яка відбулася 17-18 грудня в Одесі.

Дана Робоча група діє в рамках виконання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Молдова про спільне використання та охорону прикордонних вод.

Молдавська сторона в ході робочої зустрічі ознайомилася з роботою лабораторії вод і ґрунтів БУВР річок Причорноморя та нижнього Дунаю та відзначила високий рівень роботи лабораторії.

На зустрічі було обговорено виконання Регламенту українсько-молдавської співпраці з моніторингу прикордонних вод, внесено корективи до діючого Регламенту з обох сторін, погоджено графік спільного відбору проб води на 2020 рік та формат надання результатів спільних відборів проб води.

Одним з найбільш важливих питань порядку денного було обговорення проблеми жахливого екологічного стану р. Ялпуг. Основними джерелами забруднення є неочищені стічні води та несанкціоновані сміттєзвалища, розташовані вздовж заплави р. Ялпуг.

Молдавська сторона повідомила про заходи, які здійснюються для виправлення ситуації, але їх недостатньо.  Обидві сторони погодилися, що необхідна співпраця Басейнової ради нижнього Дунаю (Україна) та Басейнового комітету річки Ялпуг (Республіка Молдова) для спільного вирішення проблеми, в тому числі й шляхом залучення міжнародних донорів. Усе це знайшло відображення в протоколі зустрічі, який підписали начальник БУВР річок Причорномор’я та нижнього Дунаю Лілія Гричулевич та керівник молдавської частини робочої групи, в.о. начальника Управління водними ресурсами Агентства «Apele Moldovei» Думитру Прока.

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Хмаринка позначок